Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić. Szczegółowe informacje na stronie: Polityka prywatności


HALE SPORTOWE
- hale namiotowe, magazynowe, produkcyjne, boiska -

Firma SPORT TECHNOLOGIES specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie obiektów sportowych począwszy od projektu, po oddanie inwestycji z pozwoleniem na użytkowanie. Działalność prowadzi na rynku polskim oraz europejskim. W swoich projektach stosuje innowacyjne technologie i nowatorskie rozwiązania.

Polityką działalności SPORT TECHNOLOGIES jest realizacja inwestycji na wysokim poziomie jakości. Dzięki solidności i kompleksowości usług wypracowaliśmy mocną pozycję w branży oraz zaufanie inwestorów. W ciągu kilku lat swojej działalności wykonaliśmy ponad 100 hal w całej Polsce, dzięki czemu znacząco przyczyniliśmy się do rozwoju kultury fizycznej w całym kraju.

Produkujemy zadaszenia membranowe, począwszy od małej architektury membranowej, po wielkopowierzchniowe zadaszenia stadionów czy też amfiteatrów.
Jesteśmy autorem wielu zadaszeń małej architektury poprzez małe sceny teatrów, zadaszeń przystani żeglarskich, parkanów, altanek, zadaszeń tarasów przydomowych, zadaszeń ogródków piwnych parasoli o małych i dużych rozpiętościach, scen koncertowych, trybun, ławeczek, deptaków, grillów, basenów, dziedzińców.

Wykonujemy również wielkopowierzchniowe zadaszenia membranowe stadionów, amfiteatrów, peronów dworców, hangarów samolotowych, dużych namiotów juwentowych napinanych na linach.

Nasze realizacje cechują się wyrazistą i rozpoznawalną architekturą, odpowiednio wpasowaną w otoczenie.

 

Przykłady realizacji